O FIRMIE    CENNIK
   KLIENCI
   KONTAKT

Oferta
- Kserokopiarki
- Dzierżawa kserokopiarek
- Faxy
- Drukarki komputerowe
- Maszyny do pisania
- Rzutniki pisma i slajdów
- Projektory multimedialne
- Urządzenia do oprawy   dokumentów
- Gilotyny i obcinarki
- Niszczarki dokumentów
- Urządzenia do obsługi   wartości pieniężnych
- Urządzenia do obsługi   korespondencji
- Serwis



stat4u
Copyright ® PC KOMPUTER
Webmaster

    Faxy    

Firma nasza oferuje wysokiej klasy
telefaxy laserowe firmy OKI:



OKIFAX 4100MF     OKIFAX 4500MF

OKIFAX 5400MF     OKIFAX 5700MF





 
OKIFAX 4100MF
OKIFAX 4100MF to niewielki, wysokiej jakości wielofunkcyjny faks na zwykły papier, mający wiele cech spotykanych dotychczas wyłącznie w droższych, profesjonalnych modelach. Charakteryzuje się niezawodnością i wysoką precyzją druku klasy 600 dpi oraz zapewnia szybką transmisję. Jest wyposażony w pamięć i funkcję automatycznego wybierania. To małe urządzenie o dużych możliwościach jest idealne dla wszystkich małych firm i biur.


 
OKIFAX 4500MF


OKIFAX 4500 jest kompaktowym stacjonarnym telefaksem wysokiej jakości z drukarką laserową LED drukującą na zwykłym papierze oraz skanerem. Jest idealnym urządzeniem dla małych biur i grup roboczych. Charakteryzuje się profesjonalnymi parametrami - dużą prędkością drukowania i transmisji oraz pamięcią. Umożliwia równoległy dostęp, czyli wydruki i nadawanie faksów na jednego urządzenia.


 
OKIFAX 5400MF


Profesjonalny, wielofunkcyjny telefaks laserowy LED, zapewniający znakomitej jakości transmisje faksowe. Adresowany do użytkowników oczekujących dużej prędkości skanowania i drukowania. Idealne rozwiązanie dla grup roboczych lub niewielkiego biura. Łatwa obsługa czyni go przyjaznym dla wielu użytkowników. Zwarta budowa pozwala na jego użytkowanie tam, gdzie miejsce jest w cenie.


 
OKIFAX 5700MF


OKIFAX 5700MF jest wielofunkcyjnym faksem laserowym LED, o najwyższych specyfikacjach technicznych. Został stworzony do pracy w dużych firmach, wymagających dużej wytrzymałości na obciążenia i niezawodności. Zapewnia ogromną szybkość transmisji oraz druku, skanowania i kopiowania. Urządzenie pozwala na obróbke dokumentów o dużej rozdzielczości (grafik, prezentacji), skanuje je i przesyła z prędkością 20 stron na minutę, a dzięki ogromnej pamięci jest błyskawicznie gotów do rozpoczęcia następnego zadania. OKIFAX 5700MF jest jednocześnie wspaniałym wyborem dla osób szukających doskonałej realizacji między funkcjami a ceną.









Szczegółowe informacje techniczne można znaleźć na stronie www.oki.com.pl, a w naszej firmie dowiedzieć się o warunki zakupu - kontakt





COFNIJ    STRONA GŁÓWNA    DO GÓRY