O FIRMIE    CENNIK
   KLIENCI
   KONTAKT

Oferta
- Kserokopiarki
- Dzierżawa kserokopiarek
- Faxy
- Drukarki komputerowe
- Maszyny do pisania
- Rzutniki pisma i slajdów
- Projektory multimedialne
- Urządzenia do oprawy   dokumentów
- Gilotyny i obcinarki
- Niszczarki dokumentów
- Urządzenia do obsługi   wartości pieniężnych
- Urządzenia do obsługi   korespondencji
- Serwisstat4u
Copyright ® PC KOMPUTER
Webmaster

    Minolta EP-1030/EP-1031    

Dane techniczne:
Format oryginału A4
Format kopii A5-A4
Szybkość 13 kopii/min.
Licznik: 1-99 kopii
Czas pierwszej kopii: 6,5 sek.
Pojemnik: 250 arkuszy
Wymiary: 559x451x303
Waga: 22kg


Oszczędność przestrzeni biurowej.
Kopiarki EP 1030 i EP 1030F są adresowane do biur, które potrzebują niezawodnej i wydajnej kopiarki ale nie dysponują wystarczającą powierzchnią aby zakupić duże urządzenie kopiujące. Ponieważ wymiary EP 1030 i EP 1030F to jedynie 559 mm szerokości i 451 mm głębokości można z łatwością ustawić je na każdym biurku tak by była zawsze pod ręką. Należy zwrócić uwagę na nieruchomą płytę oryginału, czyli część kopiarki, na której układamy oryginał przeznaczony do kopiowania jak również na szufladę na papier uzupełnianą od przodu ponieważ tak zaprojektowane elementy dodatkowo zaoszczędzają miejsce.

Duża szybkość i jakość wydruków.
Pomimo zwartej budowy EP 1030 i EP 1030F oferują swoim użytkownikom wszystko co jest niezbędne w pracy biurowej. Kopiarki te nie tylko mogą poszczycić się dużą szybkością kopiowania, aż 13 kopii na minutę, ale również czasem nagrzewania wynoszącym jedynie 11 sekund. Jeżeli dodamy, że na skopiowanie pojedynczej kartki potrzebuje mniej niż 6,5 sekundy to widzimy, że są to urządzenia, które aż palą się do tego by coś skopiować. Wspomniana już wyżej nieruchoma płyta oryginału zapewnia bardzo wyraźne kopie, których jakość jest dodatkowo podnoszona dzięki zastosowaniu systemowi Micro-Toning'u. System ten został opracowany przez Minoltę i oparty na super drobnych cząsteczkach toneru. W kopiarkach tych zastosowano również automatyczną kontrolę naświetlenia, która automatyzuje proces kopiowania ponieważ kopiarka skanując oryginał jednocześnie sprawdza jego zaczernienie lub jak kto woli jasność i automatycznie odejmuje lub dodaje ilość toneru jaki jest przenoszony na kopię.

Podajnik oryginałów.
EP 1030F jest wyposażona w podajnik oryginałów, który mieści do 50 kartek. Podajnik ten automatycznie układa każdą kartkę na szybie oryginału, gdzie jest ona kopiowana, a następnie przenosi ją na tacę odbiorczą stanowiącą część podajnika. Wydawało by się, że zastosowanie automatycznego podajnika może spowolnić pracę kopiarki. Otóż nić bardziej mylnego, kopiarka nadal wykonuje powierzone jej prace z prędkością 13 kopii na minutę.

Przyjazne w użytkowaniu.
Kopiarki EP 1030 i EP 1030F zostały zaprojektowane tak by użytkownik mógł na przykład sam z łatwością wymienić butlę z tonerem. Nie jest to jedyna zaleta tej konstrukcji. EP 1030 i EP 1030F mogą również poszczycić się bardzo niewielką emisją ozonu czy hałasu co pozwoliło jej spełnić surowe wymagania organizacji Energy Star. Aby zredukować możliwość zacięcia się papieru w tych kopiarkach została zastosowana funkcja ponownego pobrania papieru, która uaktywnia się gdy papier nie zostanie poprany za pierwszym razem.
COFNIJ    STRONA GŁÓWNA    DO GÓRY