O FIRMIE    CENNIK
   KLIENCI
   KONTAKT

Oferta
- Kserokopiarki
- Dzierżawa kserokopiarek
- Faxy
- Drukarki komputerowe
- Maszyny do pisania
- Rzutniki pisma i slajdów
- Projektory multimedialne
- Urządzenia do oprawy   dokumentów
- Gilotyny i obcinarki
- Niszczarki dokumentów
- Urządzenia do obsługi   wartości pieniężnych
- Urządzenia do obsługi   korespondencji
- Serwisstat4u
Copyright ® PC KOMPUTER
Webmaster

    Minolta EP-2030    

Dane techniczne:
Format oryginału A3
Format kopii A5-A3
Zoom: 50-200%
Szybkość 23 kopii/min.
Licznik: 1-99 kopii
Czas pierwszej kopii: 7,2 sek.
Pojemnik: 2 x 250 arkuszy
Podajnik boczny: 50 arkuszy
Wymiary: 650x633x480
Waga: 58kg


Kopiarka analogowa EP 2030 jest wysokiej klasy, niezawodnym i wydajnym urządzeniem Minolty stworzonym w technologii CS-PRO. Czym jest CS-PRO? To sposób na osiągnięcie naszego podstawowego celu - zadowolenia klienta.

CS-PRO to nie tylko unikalna technologia, ale również sposób podejścia do klienta. Używając kopiarki serii CS-PRO otrzymuje się nie tylko najwyższą jakość kopii, wydajność i niezawodność ale także profesjonalną i miłą obsługę, możliwość różnych form zakupu, jak również fachowy i szybki serwis umożliwiający zawarcie wieloletniej umowy serwisowej, czy najwyższej jakości oryginalne materiały eksploatacyjne.

Szybkość kopiowania.
EP 2030 pracuje z szybkością 23 kopii na minutę. Pierwsza kopia dostępna jest już po 7,2 sekundy, co skraca czas wykonywania pojedynczych kopii, a czas nagrzewania wynosi tylko 30 sekund.

Wysoka jakość kopii.
Unikalny system Micro-Toning'u opracowany przez Minoltę, daje trwały i wyraźny obraz nawet w przypadku drobnych detali. Tryb Foto umożliwia kopiowanie fotografii ze znacznie lepszym odwzorowaniem skali tonalnej. EP 2030 automatycznie określa zaczernienie oryginału i dobiera stopień zaczernienia kopii tak by nie były one zbyt jasne czy też zbyt ciemne. Dzieje się tak za sprawą wbudowanego systemu automatycznej kontroli naświetlenia.

Wysoce niezawodna.
EP 2030 posiada kilka rozwiązań zwiększających niezawodność. Jedną z nich jest funkcja ponownego pobrania papieru, która, jak sama nazwa wskazuje, polega na ponowieniu próby pobrania papieru, gdy czynność ta za pierwszym razem się nie powiedzie. Funkcją, która w znacznej mierze usprawnia pracę z urządzeniem jest automatyczne przełączanie kaset. Gdy w czasie pracy kopiarki w szufladzie zabraknie papieru następuje automatyczne przełączenie na szufladę, w której znajduje się papier o odpowiednim ułożeniu i formacie. Funkcja nadzoru zwana 'watchdog', minimalizuje skutki pojawienia się awarii kopiarki od strony programowej. Dzięki temu okres pomiędzy wizytami serwisu zostaje wydłużony.

Przyjazna dla środowiska.
Konstruktorzy EP 2030 postarali się, by emitowała ona jak najmniej ozonu. Jak? Jest to możliwe dzięki koronie ładującej w kształcie grzebienia. To proste rozwiązanie wydatnie ogranicza emisję ozonu. EP 2030 posiada nową obudowę, która znacznie obniża poziom hałasu. Mechanizm odzyskiwania tonera w jednostce wywołującej skutecznie eliminuje problemy związane z usuwaniem zużytego tonera. Minolta jako partner Organizacji Energy Star zapewnia, że wyżej opisana kopiarka spełnia wytyczne Energy Star dotyczące zużycia energii.

Inne użyteczne funkcje.
W EP 2030 jest możliwość zapamiętania ustawień jednego charakterystycznego zadania, które jest najczęściej wykonywane. Powracanie do tych ustawień odbywa się za przyciśnięciem jednego przycisku. Należy również wspomnieć o możliwości przeskalowania obrazu od 50% do 200% z dokładnością do 1%. Warto podkreślić możliwości sporządzania z dwustronnego dokumentu dwóch kopii jednostronnych. EP 2030 umożliwia wykonanie kopii pierwszej strony zestawu oryginału na papierze innego typu, np. na papierze kolorowym. Funkcję tą nazywa się tworzeniem okładki.
COFNIJ    STRONA GŁÓWNA    DO GÓRY