O FIRMIE    CENNIK
   KLIENCI
   KONTAKT

Oferta
- Kserokopiarki
- Dzierżawa kserokopiarek
- Faxy
- Drukarki komputerowe
- Maszyny do pisania
- Rzutniki pisma i slajdów
- Projektory multimedialne
- Urządzenia do oprawy   dokumentów
- Gilotyny i obcinarki
- Niszczarki dokumentów
- Urządzenia do obsługi   wartości pieniężnych
- Urządzenia do obsługi   korespondencji
- Serwisstat4u
Copyright ® i-business
Webmaster

    Minolta 3010    

Dane techniczne:
Format oryginału A3
Format kopii A5-A3
Zoom: 50-200%
Szybkość 31 kopii/min.
Licznik: 1-999 kopii
Czas pierwszej kopii: 6 sek.
Pojemnik: 2 x 250 arkuszy
Podajnik boczny: 50 arkuszy
Wymiary: 650x688x484
Waga: 70kg


Szybkość kopiowania.
EP 3010 charakteryzują takie parametry jak: czas nagrzewania wynoszący tylko 30 sekund oraz szybkość kopiowania, wynosząca 31 kopii na minutę. Pierwsza kopia pojawia się już po 6 sekundy, co skraca czas wykonywania pojedynczych kopii.

Wysoka jakość kopii.
Unikalny system Micro-Toning'u opracowany przez Minoltę, daje trwały i wyraźny obraz nawet w przypadku, gdy zawiera on drobne detale. Tryb Foto umożliwia kopiowanie fotografii ze znacznie lepszym odwzorowaniem skali tonalnej. EP 3010 automatycznie rozpoznaje jasne i ciemne powierzchnie oryginału. Dzieje się tak za sprawą wbudowanego systemu automatycznej kontroli naświetlenia.

Wysoce niezawodna.
EP 3010 to kopiarka, na której można naprawdę polegać. Funkcja ponownego pobierania papieru, w którą jest wyposażona, zapewnia że jeżeli kartka papieru nie została prawidłowo pobrana za pierwszym razem, czynność ta zostanie ponowiona. Funkcja nadzoru zwana 'watchdog', minimalizuje skutki pojawienia się awarii kopiarki od strony programowej. Dzięki temu okres pomiędzy wizytami serwisu zostaje wydłużony.

Przyjazna dla środowiska.
Konstruktorzy EP 3010 postarali się, by emitowała ona jak najmniej ozonu. Jak? Jest to możliwe dzięki koronie ładującej w kształcie grzebienia. To proste rozwiązanie wydatnie ogranicza emisję ozonu. EP 3010 posiada nową obudowę, która znacznie obniża poziom hałasu. Mechanizm odzyskiwania tonera w jednostce wywołującej skutecznie eliminuje problemy związane z usuwaniem zużytego tonera. Minolta jako partner Organizacji Energy Star zapewnia, że wyżej opisana kopiarka spełnia wytyczne Energy Star dotyczące zużycia energii.

Inne użyteczne funkcje.
Proste sprawdzanie układów WE/WY zapewnia szybkie wykrycie niezgodności lub uszkodzeń. Przyśpiesza to czas interwencji serwisu. Należy również wspomnieć o możliwości przeskalowania obrazu od 50% do 200% z dokładnością do 1%. Warto podkreślić możliwości sporządzania z dwustronnego dokumentu dwóch kopii jednostronnych.
COFNIJ    STRONA GŁÓWNA    DO GÓRY