O FIRMIE    CENNIK
   KLIENCI
   KONTAKT

Oferta
- Kserokopiarki
- Dzierżawa kserokopiarek
- Faxy
- Drukarki komputerowe
- Maszyny do pisania
- Rzutniki pisma i slajdów
- Projektory multimedialne
- Urządzenia do oprawy   dokumentów
- Gilotyny i obcinarki
- Niszczarki dokumentów
- Urządzenia do obsługi   wartości pieniężnych
- Urządzenia do obsługi   korespondencji
- Serwisstat4u
Copyright ® PC KOMPUTER
Webmaster

    Minolta EP-4000    

Dane techniczne:
Format oryginału A3
Format kopii A5-A3
Zoom: 50-200%
Szybkość 40 kopii/min.
Licznik: 1-999 kopii
Czas pierwszej kopii: 4 sek.
Pojemnik: 2 x 250 arkuszy
Podajnik boczny: 50 arkuszy
Wymiary: 620x744x595
Waga: 87kg


Kopiarka serii CS-PRO - szybki i elastyczny system kopiowania.

Tempo życia dzisiejszego świata pracy jest szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Prędkość i elastyczność kopiarki mają więc kluczowe znaczenie. Dlatego takie elementy ja 20 półkowy sorter ze zszywaczem i dziurkaczem oraz sorter z przesuwanymi do góry półkami zapewniają, że kopiarka EP 4000 jest niezrównana pod względem wydajności i funkcjonalności.

Najnowocześniejsza technologia oraz takie cechy jak przyjazny dla użytkownika panel sterujący i spiralny pojemnik na toner sprawiają, że należą one do kopiarek najprostszych w obsłudze. Prowadzone na szeroką skalę prace rozwojowo-badawcze pozwalają kopiarkom Minolta EP 4000 szczycić się niewielką emisją ozonu oraz niskim poziomem hałasu i zapotrzebowaniem na energię.

Wysoka wydajność.
Kopiarka EP 4000 charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością. Z łatwością radzi sobie z dużymi pracami. Mieszczą one 1050 arkuszy w dwóch szufladach po 500 arkuszy każda oraz 50 arkuszy na podajniku wielokartkowym. Oznacza to, że istnieją trzy sposoby dostarczania papieru. Przy zastosowaniu opcji z podstawą dwuszufladową (2 x 500 arkuszy), dającej w sumie pojemność 2050 arkuszy, możliwe jest nawet pięć sposobów dostarczania papieru. Alternatywna opcja z podstawą jednoszufladową zapewnia cztery możliwości podawania papieru przy całkowitej pojemności 3550 arkuszy. W celu zwiększenia pojemności można dodatkowo dołączyć kasetę wielkiej pojemności na 3000 arkuszy, co daje maksymalnie 6550 arkuszy.

Łatwość obsługi.
Używając podajnika oryginałów można kopiować dwa oryginały na jedną stronę arkusza papieru, lub odwrotnie: można kopiować dwa oryginały z jednej strony arkusza papieru na dwa oddzielne arkusze.

Dwustronne oryginały mogą być kopiowane na dwie strony jednego arkusza papieru dzięki wykorzystaniu urządzenia do kopiowania dwustronnego (duplex) i podajnika oryginałów dwustronnych. Dzięki trybowi kopiowania podwójnych oryginałów możliwe jest skopiowanie czterech stron dokumentów na jeden arkusz papieru.

Użytkownik obsługuje kopiarkę korzystając z dużego interaktywnego ekranu dotykowego. Wyświetlane są na nim ikony, które w prosty sposób obrazują poszczególne funkcje kopiarki. Tworzą one przejrzyste schematy postępowania skutecznie prowadzące użytkownika poprzez kolejne funkcje kopiarki.

Kolejną zaletą kopiarki EP 4000 jest pamięć. Przyśpieszenie prac związanych z kopiowaniem można osiągnąć poprzez wcześniejsze zaprogramowanie dziesięciu najczęściej używanych kombinacji poleceń. Oprócz 10 standardowych programów pamięć kopiarek akceptuje dodatkowo po pięć programów dla każdego z 10 departamentów.

Zastosowanie spiralnego pojemnika z tonerem o zwiększonej pojemności sprawia, że wymiana toneru jest bardzo prosta. Ponadto straty toneru zostały zredukowane do minimum, a okresy pomiędzy jego wymianami znacznie wydłużone.

Kopiarka EP 4000 pozwala na zmniejszenie obrazu do 50% wielkości oryginału lub powiększenie do 200%. Skokowe zmiany co 0,1% umożliwiają precyzyjne ustawienie współczynnika powiększenia obrazu. Wstępnie można ustawić trzy poziomy redukcji lub powiększenia oraz dodatkowo zapisać w pamięci dwie dowolne wartości współczynnika powiększenia.

Inne użyteczne funkcje.
Systemy zwiększające efektywność kopiarki EP 4000 to między innymi szybki podajnik dokumentów, tryb mieszania oryginałów (kopiarki akceptują oryginały o różnych wymiarach i automatycznie określają format kopii najbardziej do nich zbliżony), delikatne podawanie dokumentów (co zapobiega niszczeniu cienkich dokumentów), sortowanie/zszywanie/dziurkowanie/sorter z przesuwanymi do góry półkami (dla 20 zestawów po 50 arkuszy) oraz wielopozycyjny zszywacz, który pozwala zszywać papier w formatach od A3 do B5.

Dzięki skróconemu czasowi uruchomienia i możliwości łatwego sprawdzenia Wejścia/Wyjścia poprzez panel sterujący kopiarki Minolta są bardzo proste w konserwacji i utrzymaniu. Jeżeli uwzględnimy dodatkowo innowacyjną funkcję ponownego pobierania papieru oraz możliwość odizolowania wadliwie działających komponentów to nie ulega wówczas wątpliwości, że nowa kopiarka będzie należała do najbardziej solidnych pracowników dzisiejszego nowoczesnego biura.
COFNIJ    STRONA GŁÓWNA    DO GÓRY