O FIRMIE    CENNIK
   KLIENCI
   KONTAKT

Oferta
- Kserokopiarki
- Dzierżawa kserokopiarek
- Faxy
- Drukarki komputerowe
- Maszyny do pisania
- Rzutniki pisma i slajdów
- Projektory multimedialne
- Urządzenia do oprawy   dokumentów
- Gilotyny i obcinarki
- Niszczarki dokumentów
- Urządzenia do obsługi   wartości pieniężnych
- Urządzenia do obsługi   korespondencji
- Serwisstat4u
Copyright ® PC KOMPUTER
Webmaster

    CF 9001    

Kopiarka kolorowa DialtaColor CF 9001


Kopiarka kolorowa DialtaColor CF 9001

Prędkość nie jest najważniejsza gdy chodzi o kolor najwyższej jakości. Grupa docelową dla CF 9001 - najwyższej jakości kopiarko-drukarki Minolty są: studia graficzne, agencje reklamowe, agencje DTP, drukarnie czyli wszyscy klienci, którzy oczekują od maszyny precyzji kolorów, możliwości perfekcyjnego nim zarządzania oraz kompatybilności ze środowiskiem Macintosh. Tak więc w odpowiedzi na oczekiwania artystów grafików, agencji reklamowych, studiów graficznych Minolta wprowadza na rynek kolorową kopiarkę, która zastąpi sprawdzone modele CF900 oraz CF910. Nowa drukarka - kopiarka CF9001 drukuje i kopiuje z prędkością 8 stron na minutę w kolorze oraz 32 stron na minutę w trybie B/W i podwyższa standard ustanowiony przez swoje poprzedniczki.

Jakość
Szósta generacja unikalnej technologii - LIMOS (Laser Intensity Modulation System) ustanawia nowe standardy reprodukowania kolorów dzięki stabilnym półtonom, wysokiej rozdzielczości, minimalizacji efektu moir oraz redukcji szumów obrazu. Korzyści są oczywiste: dokładniejsze kolory, ostrzejsze obrazy, lepiej odwzorowana złożona grafika i tekst. Teraz w CF9001 zastosowano zaawansowaną technologię Screen LIMOS III, która pozwala na zachowanie lepszej niż zwykle stabilności kopii i wydruków wielokrotnych, co oznacza, że każda kopia lub wydruk będą zawsze identyczne w danym cyklu kopiowania czy drukowania. Wysoka jakość obrazu połączona jest z możliwością podania papieru w szerokim przedziale gramaturowym - od 64 do 209 g/m2 oraz w różnorodnych formatach - A6 do A3+.

Funkcje i moc Fiery
Panel dotykowy w nowej CF9001 został zaprojektowany aby nawet najbardziej zaawansowane zadania kopiowania i skanowania nikomu nie sprawiały trudności. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty użytkownik ma do dyspozycji ustawienia predefiniowane jak również możliwość zaawansowanych regulacji. Funkcja 'test print' pozwala zaoszczędzić na kosztach wydruków próbnych umożliwiając druk siedmiu różnych wariantów ustawienia kolorów na jednym arkuszu papieru. Wyrafinowana kontrola odcieni, nasycenia, jasności oraz balansu CMYK kolorów jest szczególnie istotna w przypadku prac w agencjach reklamowych. CF9001 oferuje ulepszone funkcje skanowania do komputera oraz na twardy dysk, co daje ogromne korzyści w dzisiejszych, zorientowanych sieciowo środowiskach graficznych.

W środowisku graficznym CF9001 będzie przede wszystkim używana jako drukarka wysokiej klasy. Tak więc funkcje kontrolera są istotne. Minolta podjęła długoterminową współpracę z liderem w dziedzinie kontrolerów do maszyn kolorowych, firma EFI, która przygotowała do CF9001 dwa serwery, wewnętrzny Fiery X3e oraz zewnętrzny Fiery Z4 klasy high - end. Obydwa kontrolery oferują pełne zarządzanie kolorem przez ColorWise2.0, obsługę profilów ICC, prostą instalację, konfigurację oraz zarządzanie kontrolerem Fiery przez sieć dzięki technologii NetWise. Funkcja FreeForm umożliwia np.: personalizację mailingów, podczas gdy DocBulder Pro (tylko Z4) pozwala na tworzenie dokumentów przez nakładanie obrazów.

Precyzja kolorów
Proof'y, które precyzyjnie oddają grafikę widoczną na ekranie oraz muszą odzwierciedlać kolory maszyn offsetowych są jednym z najistotniejszych narzędzi w sektorze graficznym. Nowa CF9001 firmy Minolta oferuje tym użytkownikom doskonałą reprodukcję kolorów co w tym zastosowaniu jest najbardziej istotne. Ta jakość bazuje na najnowszych analizach procesu powstawania obrazów oraz ulepszonej konstrukcji kontrolerów Fiery dzięki technologiom takim jak Screen LIMOS, ColorWise 2.0, ICC profile support oraz możliwości kalibracji. CF9001 jest jednocześnie tańsza i szybsza niż tradycyjne maszyny do wykonywania proof'ów.


Specyfikacja

Typ: Budowa konsolowa, z nieruchomą płytą oryginałów
Proces kopiowania Elektrofotograficzny
Technologia: Contone
Półtony: 256 odcieni
Rozdzielczość: 600 x 600 dpi
Prędkość: W 4 kolorach: 8 kopii / min. ( A4 )
W czerni: 32 kopie / min. ( A4 )
Pierwsza kopia: W 4 kolorach: 22 sek. ( A4 )
W czerni: 10 sek. ( A4 )
Rozgrzewanie: Około 9 min.
Kopiowanie wielokrotne: Do 99
Rozmiar papieru: Z szuflad: A5 do A3, z podajnika ręcznego: A6 do A3
Szuflady na papier : Uniwersalna: 250 arkuszy
Kasety: 500 arkuszy x 2
Podajnik ręczny: 90 arkuszy
LCT (opcja): 1000 arkuszy (kaseta wielkiej pojemności )
Gramtura papieru: Z szuflad: 64 – 90 g/m2, z podajnika ręcznego: 64 – 209 g/m2
Funkcje tworzenia obrazu: Negatyw – pozytyw
Obraz lustrzany
Tworzenie plakatów
Niezależne przeskalowane X/Y
Przeskalowanie 25 – 600 % (krokowo co 1%)
Przeskalowanie: 25 - 600 % ( co: 0,1 % ) predefiniowane lub zmienne
Dopasowanie kolorów: Gęstość obrazu
Odcień kolorów
Gęstość kolorów
Ostrość
Nasycenie obrazu
Kontrast
Inne funkcje: Automatyczny wybór trybu koloru
Automatyczne dopasowanie ustawień dla różnych typów oryginałów (tekst i foto, mapa, grafika drukowana)
Pamięć zadań kopiowania
Masa: 215 kg
Zużycie energii: maks. 1.5 kW
Zużycie energii: maks. 1.5 kW
Wymiary: 640 x 765 x 994 ( W x D x H, mm )
Opcje: ADF - automatyczny podajnik dokunentów
Automatyczny dupleks
Sorter 10-półkowy
Sorter 10-półkowy ze zszywaczem
Kaseta wielkiej pojemności
Kontrolery : Fiery X3e ( wewnętrzny )
Fiery Z4 ( zewnętrzny )COFNIJ    STRONA GŁÓWNA    DO GÓRY