O FIRMIE    CENNIK
   KLIENCI
   KONTAKT

Oferta
- Kserokopiarki
- Dzierżawa kserokopiarek
- Faxy
- Drukarki komputerowe
- Maszyny do pisania
- Rzutniki pisma i slajdów
- Projektory multimedialne
- Urządzenia do oprawy   dokumentów
- Gilotyny i obcinarki
- Niszczarki dokumentów
- Urządzenia do obsługi   wartości pieniężnych
- Urządzenia do obsługi   korespondencji
- Serwisstat4u
Copyright ® PC KOMPUTER
Webmaster

    Minolta Di 151    

Dane techniczne:
Szybkość 15 kopii/min.
Format oryginału A4
Format kopii A6-A4
Rozdzielczość: 600x600 dpi
Czas pierwszej kopii: 15 sek.
Zoom:50-199%
Pojemnik: 250 arkuszy
Licznik: 1-99 kopii
Wymiary: 562x436x436
Waga: 27kg


Potrzeby biur, które nie dysponują dużą ilością wolnego miejsca ale pracując dynamicznie i efektywnie wytwarzają w różnorodny sposób dużą ilość informacji zapisanych czy to w postaci elektronicznej czy papierowej, mogą teraz zostać w pełni zaspokojone dzięki nowemu rozwiązaniu jakie oferuje firma Minolta, a które nazywa się DiALTA Di 151.

DiALTA Di 151 została zaprojektowana aby sprostać wymaganiom stawianym przez małe i średnie firmy, dlatego też pracuje z szybkością 15 str./min., rozdzielczością 600 x 600 dpi i dostępnym formatem do A4. Di 151 zainstalowana w pomieszczeniu, gdzie pracuje kilka osób automatycznie eliminuje czas tracony na wędrówki po firmie w poszukiwaniu wolnej kopiarki, szybkiej drukarki lub faksu. Teraz wszystkie te urządzenia są pod ręką, ponieważ Di 151 jest nie tylko wysokiej jakości kopiarką ale wyposażona w opcjonalnie dostępny moduł faksu, czy kontroler staje się również szybkim faksem , czy laserową drukarką sieciową.

To wielofunkcyjne urządzenie cyfrowe daje duże ekonomiczne korzyści każdemu typowi biura ponieważ koszt drukowania i faksowania jest równy kosztowi za kopię, który jest znacznie niższy. Należy również pamiętać, że kupując jedno urządzenie wielofunkcyjne oszczędzamy, gdyż nie musimy kupować kilku pojedynczych maszyn.

Reasumując, Di 151 jako rozwiązanie cyfrowe umożliwiające kopiowanie, drukowanie sieciowe i faksowanie jest idealnym rozwiązaniem dla małych biur lub grup roboczych.


COFNIJ    STRONA GŁÓWNA    DO GÓRY