KONTAKT
 
Napisz lub zdzwoń a nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania:
 
KOPIARKI DRUKARKI - sprzedaż, serwis, dzierżawa
 
SŁAWOMIR BALCEROWSKI
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     tel.:  +48609135680
 
 
JANUSZ MONETA
 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    tel.: +48665135681


Zapraszamy do kontaktu:
poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
ul. Targowa 13, Bełchatów
 

OFERTA

NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY:
- wyceny napraw

- gwarancje na wykonane naprawy
- fachową pomoc techniczną
- oryginalne materiały eksploatacyjne
- objęte gwarancją zamienniki oryginalnych materiałów eksploatacyjnych
- udostępnianie urządzeń zastępczych
- konsultacje techniczne
- profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu

Specjalizujemy się w naprawie urządzeń biurowych: faksów, niszczarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych i laserowych.

Jako autoryzowany partner KONICA MINOLTA prowadzimy sprzedaż wielofunkcyjnych, cyfrowych urządzeń drukujących. Wysoka jakość urządzeń oraz szerokie możliwości pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Duża oferta produktów KONICA MINOLTA pozwala dopasować się do możliwości i potrzeb Klienta pod względem finansowym jak i technicznym – od prostego urządzenia A4 do wielofunkcyjnej kserokopiarki kolorowej.

 

UMOWA DZIERŻAWY

Rozwiązanie, dzięki któremu nie angażujemy własnych, dużych środków finansowych na zakup urządzenia kopiującego. Klient przedstawia swoje wymagania odnośne sprzętu, a my po konsultacjach udostępniamy Klientowi gotowe do pracy urządzenie.

 

Korzyści z dzierżawy:

- klient nie potrzebuje środków inwestycyjnych na zakup sprzętu

- przejmujemy na siebie obowiązek utrzymania dzierżawionego sprzętu w stałej gotowości do pracy

- brak opłat za materiały eksploatacyjne

- brak opłat za okresowe przeglądy i usterki wynikłe z normalnej eksploatacji

 

UMOWY SERWISOWE

Podpisując z nami umowę serwisową Klient otrzymuje pełne wsparcie serwisowe swojego urządzenia bez dodatkowych opłat. Jedynym kosztem jest miesięczna opłata za wykonanie strony A4 – wynikająca z aktualnego stanu licznika urządzenia. Wystawiona przez nas faktura VAT stanowi koszt przychodu. W urządzeniu, które przejdzie pod naszą opieką, będziemy wymieniać na nasz koszt wszystkie materiały eksploatacyjne (bęben, developer, wałki, itd.)

 
 
POLECAMY

 

Bizhub 223/283/363/423
Monochromatyczne, profesjonalne urządzenia do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów w trybie kolorowym

Dzięki funkcjom szybkiego i wydajnego skanowania w trybie kolorowym systemy bizhub 223, bizhub 283, bizhub 363 i bizhub 423 można w niezwykle łatwo zintegrować z dowolnym procesem przepływu dokumentów. Poprzez zapewnienie szybkości wydruku w trybie monochromatycznym rzędu 22/28/36/42 stron na minutę te profesjonalne systemy uzupełniają istniejące urządzenia drukujące, oferując odpowiednie funkcje. Jako urządzenia wielofunkcyjne, A3 wyposażono je we wszystkie funkcje niezbędne do komunikacji biurowej, takie jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizhub 224e
Wielofunkcyjne urządzenie A3 do druku czarno-białego
Szybkość drukowania do 22 stron na minutę